Botoks wlosów a keratynowe prostowanie

salon fryzjerski poznań

Wygląd naszych włosów ma dla nas ogromne znaczenie, a wszystko dlatego, że kondycja włosów świadczy o stanie naszego zdrowia jeżeli dobrze się odżywiamy i prowadzimy zdrowy tryb życia nasze włosy również wyglądają dobrze. Niestety nie każdy może pochwalić się zdrowymi i lśniącymi włosami, wówczas warto aby zajął się nimi dobry fryzjer, poznań jest miastem w którym z pewnością każdy z nas znajdzie odpowiedni salon dla swoich włosów.

O botoksie z pewnością słyszał każdy z nas, jednak najczęściej jest on kojarzony z botoksem twarzy, znaczne rzadziej słyszymy o botoksie włosów chociaż w ostatnim czasie zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością. Decydując się na botoks włosów zapewniamy naszym zniszczonym kosmykom odżywienie, regenerację oraz odbudowę. Zabieg najczęściej wykonywany jest w salonie fryzjerskim tylko wtedy będziemy mieć pewność że efekty będą takie jak tego oczekujemy. Jeżeli zabieg wykonuje dobry fryzjer możemy mieć pewność, że nasze włosy odzyskają blask, staną się miękkie i elastyczne, a przy tym będą się znacznie lepiej układać. Botoks włosów najczęściej jest wykonywany w miesiącach zimowych kiedy to po lecie włosy są przesuszone i nieodżywione. Zabieg ten polega na wtłoczenie w głąb włosa różnych składników odżywczych, których zadaniem jest uzupełnienie ubytków między korą włosa a jego otoczką

Innym równie popularnym zbiegiem jest keratynowe prostowanie włosów czyli zabieg mający za zadanie zarówno regenerację odżywienie jak i trwałe wygładzenie. Zabieg ten najlepiej sprawdza się na włosach cienkich z tendencją do kręcenia się bądź puszenia. wówczas efekty są najbardziej widoczne. Efekty tego zabiegu są widoczne przez kilka tygodni, a jeżeli chcemy aby pozostały z nami na dłużej zabieg ten warto powtarzać, aby móc zawsze cieszyć się prostymi zdrowymi i dobrze wyglądającymi włosami.

Decydując się na jeden z tych zabiegów musimy mieć świadomość, że w salonie fryzjerskim spędzimy przynajmniej kilka godzin gdyż tego rodzaju zabiegi na włosy są bardzo czasochłonne.

By redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.