Sposoby na upiększenie rzęs – lifting, serum czy maskara?

odżywcze serum do rzęs

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów na upewnienie się, że Twoje rzęsy są w najlepszej możliwej formie. Niektóre są nieco trudniejsze do wdrożenia, kolejne są droższe niż inne, ale tak czy inaczej istnieje wiele sposobów na cieszenie się piękną oprawą oczu. Jeśli chodzi o upiększanie i odżywianie rzęs – znajdzie się coś, dla każdej z nas! Więcej informacji n temat odżywiania rzęs znajdziesz na tej stronie: https://revitalash.pl/oczy/78-revitalash-double-ended-volume-set-primer-mascara-818426020294.html

Serum czy lifting rzęs?

Jeśli właśnie stoisz przed decyzją, czy postawić na serum, czy lifting rzęs – mamy dobrą wiadomość. Nie musisz wybierać! W skrócie lifting rzęs to trwała ondulacja dla Twoich rzęs – zabieg polegający na zmianie kształtu rzęs w celu maksymalnego wykorzystania ich długości i kształtu.

Wiąże się to z pewnymi chemikaliami i rozwiązaniami liftingującymi, dlatego zawsze powinno być przeprowadzane przez profesjonalistę, a równocześnie warto zaopatrzyć się w serum do rzęs dla wrażliwych oczu – jeśli o tym myślisz, ponieważ okolice oczu są delikatne, a ostatnią rzeczą, z którą musisz się zmagać, są dostające się tamże chemikalia lub podrażnienie skóry.

Jak powinien wyglądać profesjonalnie przeprowadzony lifting rzęs?

Zabieg liftingu rzęs powinien zawsze zaczynać się od konsultacji. Chodzi o to, aby omówić, co chcesz w ten sposób uzyskać, na przykład, ile podkręcenia lub długości i czy chcesz, aby skoncentrował się na określonym obszarze oka. Specjalistka kosmetyczka wykorzysta Twoje odpowiedzi, aby ustalić, w jaki sposób przeprowadzi zabieg i jakiego rodzaju wariantu modelującego użyje do uformowania idealnej struktury rzęs. Może się też okazać, że maskara Revitalash jest wszystkim, czego potrzebujesz. Jeśli tak jest – dobra kosmetyczka to również będzie w stanie zidentyfikować.

Z pomocą liftingu rzęsy są wyciągane do góry i mocowane za pomocą kleju, co pozwala umocować je we właściwej pozycji, z zastosowaniem roztworu utrwalającego, który pomaga uformować rzęsy w pożądany kształt. Sam proces zajmuje około godziny, a cena może zależeć od tego, czego dokładnie chcesz – pamiętaj jednak, że trochę trzeba wydać, aby uzyskać dobre i bezpieczne wyniki.

By redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.